0
Your Cart
No products in the cart.

Neden WordPress Altyapılı Bir Siteye İhtiyacın Var? WordPress Hakkında Bilmen Gereken 5 Harika Özellik

İşletmeniz veya kendiniz için en iyi web sitesi seçeneğini bulmaya çalıştığınızı tahmin edebiliyorum. Cevabı öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz! WordPress altyapılı bir site, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli olacaktır.

Bir işletme sahibi olarak, iyi bir web sitesi nasıl oluşturulur hakkında bir bilginiz olmayabilir. Ayrıca kimsenin bunu bilmesine ve bununla uğraşmasına da gerek yok. Web sitenizde neden bir blog’a ihtiyacınız olduğunu daha önce şu makalede belirtmiştik. Bir blog sahibi olmanız, çevrimiçi ortama uyum sağlamanızı daha da kolaylaştıracaktır. Şimdi WordPress web sitelerinden biraz daha detaylı bahsedeceğiz.

Joomla, Shopify ve Wix gibi başka altyapılarda da kendi web sitenizi ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Markanız için web sitesi kurmak, yönetmek ve geliştirmek istiyorsanız, bu isimleri daha sık duymaya hazır olun. Yeni başlayan biri olduğunuz için, size bütün bunlar daha önce hiç duymadığınız bir dil gibi, daha önce yemediğiniz bir yiyecek ve görmediğiniz bir şehir gibi gelebilir. Hangisinin daha iyi olduğu hakkında binlerce blog okuyabilirsiniz ve bu kafanızı daha da karışık hale getirecektir. İşte WordPress’in bazı harika özellikleri:

WordPress ÜCRETSİZDİR!

WordPress altyapılı web sitelerinin kullanımı ücretsizdir. Hizmetlerini kullanmak için ödeme yapmanız gerekmez. WordPress’in konu ile ilgili yorumu şu şekilde:

WordPress, herkes için tasarlanmış, erişilebilirliği, performansı, güvenliği ve kullanım kolaylığını öne çıkaran bir yazılımdır. Harika bir yazılımın minimum kurulumla çalışması gerektiğine inanıyoruz, böylece sadece hikayenizi, ürününüzü veya hizmetlerinizi özgürce paylaşmaya odaklanabilirsiniz. “

Bir web sitesi oluşturmayı bilmiyorsanız, Praxis Conversion size yardımcı olmak için burada!

Sınırsız özelleştirme

Ücretli veya ücretsiz binlerce teması ve sayfalarınızı kolayca oluşturabileceğiniz birçok yardımcı eklentileri var. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce seçenek var. Web siteniz ne hakkında olursa, sektörünüz ne olursa olsun, web siteniz için kolayca iyi bir tema bulabilirsiniz. İşte En Popüler Mobile Duyarlı ve Kullanımı Kolay WordPress Temalarının listesi.

Kullanımı kolay arayüz

Bir yabancı için kodlama gibi şeyler kulağa gerçekten karmaşık ve korkutucu gelebilir. WordPress’in süslü ve karmaşık bir arayüzü yoktur. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve bu şekilde insanlar sistemde kolayca gezinebilir. Eklentiler temelde WordPress web sitesinin can damarlarıdır. Her noktayı birbirine bağlar ve günün sonunda sizin için güzel bir resim oluşturur.

Kodlama gerektirmeyen deneyim

WordPress’in kullanımı süper basittir. Kodlamayla hiçbir ilgisi yoktur. Bununla birlikte, eğer ilgileniyorsanız, becerilerinizi sergileyebilir ve WordPress web sitenizi kodlayarak da oluşturabilirsiniz. Mesleği kodlayıcı veya yazılım mühendisi olmayanlar için WordPress sizin için en doğru yer olacaktır.

SEO dostu

Tamam, şimdi burada daha derin bir konuya giriyoruz. Yukarıdaki tüm konular kulağa aldatıcı ve karmaşık gelebilir, ancak bunun sadece bir başlangıç olduğunu unutmayın. Bir web sitesine sahip olmak, sonsuz bir evrenin başlangıcıdır. Sınır tamamıyla sensin ve artık durmak istediğin yere kadar gidebilirsin. SEO, WordPress web sitenizin çok önemli ve kilit noktasıdır. Dünyanın en güzel ve en havalı web sitesine sahip olabilirsiniz, ancak sizi Google’ın ilk sayfasında göstermeye yetecek mi? SEO hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? SEO ile ilgili yazımızı okuyun: SEO Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

SEO, web sitenizin web trafiği alması için en önemli faktördür.

Harika satışlara ve harika müşterilere sahip olabilirsiniz, bulunduğunuz konumadaki en iyi işletme de olabilirsiniz. Ancak bunu değişen dünyaya ayak uydurabilmek için, aynı zamanda çevrimiçi olarak da kanıtlamanız gerekmektedir. Şirketiniz için çevrimiçi bir kimlik oluşturu, şirketiniz veya kendiniz için bir web sitesi edinmeniz gerekiyor. Bir sanatçı, yazar, pastacı, emlakçı, tesisatçı, elektrikçi veya öğretmen olabilirsiniz. Kim olduğunuz veya mesleğinizin ne olduğu önemli değil. Kendinizi tanıtmak, becerilerinizi veya ürünlerinizi pazarlamak, her zaman önemlidir. Bütün bunlar işinizi büyütmenize, daha fazla para kazanmanıza ve çevrimiçi itibar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Praxis Conversion ile bir web sitesi oluşturmak çok kolay ve hızlıdır. Birkaç gün içinde bir web sitesi mi kurmak istiyorsunuz? Hemen bugün bize ulaşın!

Add a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.