0
Your Cart
No products in the cart.

İlk İş İnsanların Websitenize Gelmelerini Sağlayın…

… SONRA DA ONLARI ETKİLEŞİME GİRMELERİ İÇİN TEŞVİK EDİN.

Websiteleri, her müşteri için kendi sektörü ile alakalı ve onları değer katan içeriklere çeken çeşitli, gelen (inbound) pazarlama stratejilerini barındıran bir varış noktası görevi görür.

Dışa dönük standart pazarlama tekniklerinden farklı olarak, etkili bir gelen (inbound) pazarlama yaklaşımı, hedef kitlenizle bir ilişki kurmayı ve onların güvenini kazanmayı amaçlar.

Tanıtılacak ürünleri veya hizmetleri olan işletmeler, satışlarını artırmak adına kullanıcı dostu bir web sitesi geliştirmek için muhtemelen epey vakit ve para harcarlar. Anlaşılır bir navigasyon, ilgi çekici resimler ve kaliteli içerikler, hatta mobile duyarlı web siteniz ziyaretçiler için hazır olabilir, ama yine de ilgili ziyaretçilerin websitenize gelmelerini nasıl sağlayacaksınız? Etkileşime girmeleri için nasıl teşvik edeceksiniz ve onları nasıl ikna edeceksiniz?

Başarılı bir pazarlama stratejisinin merkezinde yer alan sosyal medyanın, rekabet analizinin ve anahtar kelime arama verilerinin kullanıldığı dijital pazarlama alanında yaşayan bizler, ilerki günlerde bu konulara çözüm bulmak ve onları sizinle tartışmak üzere bir yazı dizisi hazırlıyoruz. İpuçları, püf noktaları, tavsiyeler, analizler ile bu makaleler işinizi büyütmek için en etkili olanları kullanmanıza ve websitenize ihtiyacınız olan ziyaretçi trafiğini oluşturan stratejileri kullanmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Add a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.